Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepezin Sultanları Antalyanın gururu
3 Mayıs 2012, Perşembe - 06:32Kepez Belediyespor, Kulüpler arası Yıldız Kızlar ve Genç Kızlar Voleybol grup müsabakalarında birinci oldu.
Kepez Belediyespor Kulübünün genç ve yıldız bayan voleybol takımları, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, kızları spora teşvik etmek amacıyla kurulmasını sağladığı kız voleybol takımları, Antalya şampiyonluğunun ardından şimdi de Türkiye şampiyonluğuna koşuyor.
Yerel ligde şampiyon olan Kepez Belediyespor genç ve yıldız kız takımları, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığının Isparta Eğridirde düzenlediği grup müsabakalarında Antalyanın gururu oldular.
Kepez Belediyespor Yıldız Kızlar Takımı, Eğridir Spor Salonunda oynanan Kulüp Yıldız Kızlar Voleybol grup müsabakaları final maçında, Burdur Makü sporu 30 yenerek grup birinciliğini elde etti.
Kepez Belediyespor Genç Kızlar Takımı da, Kulüp Genç Kızlar Voleybol grup müsabakalarının finalinde Burdur Belediyespor ile karşılaştı. Kepezin kızları, rakibini 30 mağlup ederek grubu birinci sırada tamamladı.
Kepezin Sultanları, gruplarını birinci tamamlayarak Antalyayı, Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası ve Türkiye Genç Kızlar Şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı.
Başkan Hakan Tütüncü de, kulübün kız voleybol takımlarının başarılarıyla gurur duyduklarını söyledi. Kepezli kızların, imkan tanındığında neleri başarabileceklerini bir kez daha kanıtladıklarını belirten Tütüncü, başarıdan dolayı Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlunu, genç kızlar ve yıldız kızlar takımlarının antrenörleri Hikmet İnanlıyı, Sadık Yetimoğlunu ve sporcuları kutladı.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepezin Sultanlarına Türkiye Şampiyonası maçlarında başarılar diledi.