Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Futbol turnuvası ile birlik mesajı
2 Mayıs 2012, Çarşamba - 20:57Kepez Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği Hemşehri Dernekleri Futbol Turnuvası Başkan Tütüncünün başlama vuruşuyla start aldı.
Kepez Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen "Hemşehri Dernekleri Futbol Turnuvası Van Vakfı ile Muşlular Dayanışma Derneği arasında oynanan maçla başladı. Bir ay sürecek olan turnuvada, toplam 12 takım mücadele ediyor. Turnuvada ilk dörde giren takımlara kupa verilecek, ayrıca bu sene en centilmen seçilen takım Fair play kupası ile ödüllendirilecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şehitler parkı içinde bulunan halı sahada Van Vakfı ve Muşlular derneği arasında oynanan ilk maçın başlama vuruşunu yaparak, turnuvanın açılışını yaptı.
Başkan Hakan Tütüncü, birlik ve beraberliğe katkı sağlaması amacıyla düzenlenen turnuvada mücadele edecek olan illerin, kültürlerini tanıtma fırsatı bulabileceklerini söyledi.
Hemşehri Derneklerinin sahada birbirleriyle kıyasıya mücadele edeceğini dile getiren Tütüncü, Hemşehri derneklerinin renklerini, yaşam biçimlerini ve tarzlarını ön plana çıkarıp, bir sahada harmanlamak istiyoruz. Aşure tadında bir turnuva olacak dedi. Türkiyenin renklerini, kültürünü futbol turnuvasında buluşturacaklarını belirten Başkan Tütüncü, turnuvanın kupa törenini; sazlı, sözlü, halk oyunları gösterileriyle şölen havasında yapmak istediklerini söyleyerek, tüm takımlara başarılar diledi.