Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepez`den öğrencilere yaş günü kutlaması
29 Nisan 2012, Pazar - 06:49Kepez Belediyesi, spor okullarında eğitim gören ve Nisan ayında dünyaya gelen 47 spor okulu öğrencisi için doğum günü etkinliği düzenledi.
Kepez Belediyesi, spor okulu öğrencilerinin, her ayın sonunda doğum günlerini kutlamaya devam ediyor. Geleneksel hale getirilen etkinlik kapsamında Nisan ayında doğan 47 sporcunun doğum günü organizasyonu, Kepez Belediyesi Spor Salonu fuayesinde yapıldı.
Doğum günü kutlamasına Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve çocukların aileleri katıldı.
Tütüncü, yeni yaşlarını tebrik ettiği sporcularla doğum günü pastasını kesti. Başkan Tütüncü, daha sonra doğum günü hatırası olarak çocuklarla ve aileleriyle tek tek fotoğraf çekildi.
Güzel bir etkinlikle Nisan ayında doğan spor okulu öğrencilerinin doğum gününü kutladıklarını söyleyen Başkan Hakan Tütüncü, çocukların, ailelerin mutluluklarına ortak olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.
Ailelere, çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmelerini tavsiye eden Tütüncü,"Ailelerimize, evlatlarıyla gurur duyacakları bir gelecek, mutlu, mesut bir hayat diliyorum."dedi.