Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepez`den çocuklara mangal partisi
28 Nisan 2012, Cumartesi - 02:17Kepez Belediyesi ve KEPSİAD, Zübeyde Hanım Çocuk Sitesinde kalan çocuklara ve öğretmenlere, Kent Ormanı`nda mangal partisi verdi.
Kepez Belediyesi ve Kepez İş Adamları ve Sanayicileri Derneği (KEPSİAD), çocuk esirgeme yurtlarında kalan çocuklara yönelik güzel bir sosyal etkinlik gerçekleştirdi. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Antalya Zübeyde Hanım Çocuk Sitesi ve Kız Yetiştirme Yurdunda kalan öğrencilere ve burada görevli öğretmenlere yönelik Kepezüstündeki Kent Ormanında piknik düzenlendi.
Çocuklar ve öğretmenler, muhteşem bir doğada hem piknik yaptılar hem de eğlendiler.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, KEPSİAD Başkanı Ramazan Buzkıran, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk ve iş adamları da, pikniğe katılarak, çocukların mangal partisi keyfine ortak oldu.
Çocukları mutlu etmeye devam edeceğiz
Çocuklarla sohbet eden, isteklerini dinleyen Başkan Tütüncü, düzenledikleri mangal partisi ile Zübeyde Hanım Çocuk Sitesinde kalan çocuklara, yalnız olmadıklarını hissettirmeyi ve onlara güzel bir sosyal ortam oluşturmayı amaçladıklarını söyledi. Çeşitli vesilelerle Zübeyde Hanım Çocuk Sitesini ziyaret ettiğini belirten Tütüncü, bundan sonrada ziyaretlerle ve çeşitli sosyal etkinliklerle kimsesiz çocukların yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti.
Mangalın başına geçip bir süre et pişiren Başkan Hakan Tütüncü, kazanımlarını çocuklarla paylaştıkları için de KEPSİAD üyelerine teşekkür etti.
Yüzlerini gülümsettiğimiz için mutluyuz
KEPSİAD Başkanı Ramazan Buzkıran da aile ortamı sıcaklığında geçen bir piknikte, çocukların yüzünü güldürebilmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Buzkıran, KEPSİAD olarak sosyal sorumluluk ve kentlilik bilinci ile birlikteliğe ve dayanışmaya katkı sağlayan bu tür etkinliklere desteklerin süreceğini kaydetti.
Çocuklar ve öğretmenler de kendilerine güzel bir gün yaşattıkları için Başkan Tütüncüye ve KEPSİAD Başkanı Buzkırana teşekkürlerini ilettiler.
Zübeyde Hanım Çocuk Sitesindeki çocukların, Antalya kent merkezi manzaralı muhteşem bir doğadaki mangal keyfi, Başkan Tütüncü ve iş adamlarıyla çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
![](/uploads/oldnews/haberler/2012/DSC_5332_475x310.jpg)