Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kafkastan sağlık müjdesi
26 Nisan 2012, Perşembe - 06:27Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Kepeze inşa edilecek olan 300 yataklı devlet hastanesi ile ağız ve diş sağlığı merkezinin mimari projelerinin tamamlandığını, iki tesisin 2014 Yerel Seçimlerinden önce Antalyaya kazandırılacağını söyledi.
Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Antalya İl Sağlık Müdürü Dr Adem Bilgin ile birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkanlık toplantı salonundaki kabulde ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tütüncü, belediye hizmetleriyle ilgili Bakan Yardımcısı Kafkasa bilgi verdi.
Başkan Tütüncü, ziyarette Sütçüler bölgesine inşa edilecek olan 300 yataklı devlet hastanesi ve Ahatlı Mahallesinde belediyenin tahsis ettiği araziye yapılacak olan ağız ve diş sağlığı merkezlerini de gündeme getirdi. İki sağlık tesisinin Antalya ve Kepez için önemine dikkat çeken Tütüncü, bu iki yatırımın Antalyaya kazandırılmasıyla ilgili sürecin hızlandırılmasını talep etti.
Bakan Yardımcısı Agah Kafkas da, iki sağlık tesisinin Antalyaya kazandırılmasına önem verdiklerini belirterek, şunları söyledi: Devlet hastanesi ile ağız ve diş sağlığı merkezlerinin mimari projeleri tamamlandı. Diğer yasal prosedürleri de tamamlayarak iki tesisin temelini en kısa sürede atmayı planlıyoruz. 300 yataklı devlet hastanesi ile ağız ve diş sağlığı merkezini, 2014 Yerel Seçimlerinden önce Antalyaya ve Kepeze kazandırmak
istiyoruz."