Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepez U17 Türkiye finali için Kocaelide
26 Nisan 2012, Perşembe - 19:28Kepez Belediyespor U17 futbol takımı Türkiye Şampiyonası final maçları için tüm hazırlıklarını tamamlayarak Kocaeline gitti.
1301 takımın mücadele ettiği yerel liglerde dereceye giren 68 ilden 118 takımın katıldığı 1. ve 2. kademe maçları sonunda, Türkiye Şampiyonası finaline katılmaya hak kazanan Kepez Belediyespor U17 futbol takımı, 27-28 Nisan tarihleri arasında Kocaelinde düzenlenecek maçlarda, Fethiyespor, Samsun Kadıköyspor ve Kayserispor takımları ile karşılaşacak.
Antrenör Mehmet Çiçek yönetiminde sürdürdüğü çalışmalarını tamamlayan Kepez Belediyespor U17 futbol takımı, final maçları için Kocaeline gitti.
Müsabakalar, 27 Nisan 2012 tarihinde yarı final, 28 Nisan 2012 tarihinde oynanacak final maçı ile son bulacak. Maçlar sonunda 2011-2012 sezonu U17 Türkiye Şampiyonu belli olacak.
Antrenör Mehmet Çiçek, U17lerin Kocaelide düzenlenecek final maçlarına hazır olduğunu belirterek, Antalyayı ve Kepezi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor U17 futbol takımının Türkiye finalinde Antalyayı en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını belirterek, takımdan Antalyaya Türkiye Şampiyonu olarak dönmeleri dileğinde bulundu.