Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepez Çocuk Korosundan 23 Nisan konseri
25 Nisan 2012, Çarşamba - 18:48Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseri ile Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.
2012 yılı Kepezliler için kültür ve sanat yılı olacak. diyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün işaret ettiği etkinlikler, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Başkan Hakan Tütüncünün talimatıyla kurulan ve geçtiğimiz aylarda ilk konserini veren Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, bu kez de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla EBKMde sahne aldı.
Dr. Mahmut Özmenin şefliğinde Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde sahne alan Kepez Belediyesi Çocuk Korosunun 26 üyesi, seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla dinleyenlere güzel bir akşam yaşattı. Yaşları 9 ile 12 arasında değişen çocuk korosunun seslendirdiği Yeni Yıl, El Ele Tutuşalım, Orman, Bir Dünya Bırakın gibi şarkılara, izleyicilerde büyük bir coşkuyla eşlik etti.
Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, programı 23 Nisan Şarkısıyla sonlandırdı. Programın bitiminde Türk bayrağı açarak dinleyenleri selamlayan koro üyeleri, izleyicilerden büyük alkış aldı.