Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Cumhuriyet Caddesine modern görünüm
24 Nisan 2012, Salı - 06:49Kepez Belediyesi, sıcak asfalt hizmetiyle, Varsak Karşıyaka Mahallesindeki Cumhuriyet Caddesine modern bir görünüm kazandırdı.
Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Cumhuriyet Caddesinin alt yapısını ve asfaltını yenileme çalışmalarını tamamladı. İş makineleri tarafından eskiyen asfaltı kazılan, çift şeritli, 900 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğindeki yolun ilk olarak alt yapısı yenilendi. Daha sonra ise caddedeki yola 2 bin 700 ton sıcak asfalt döküldü.
Asfalt hizmetiyle Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi, Osmanlı Bahçesi, sarnıç düzenlemesi çalışmalarının yapıldığı, Antalya Kepez Meslek Eğitim Kurs Merkezinin kazandırıldığı cadde, modern bir hale getirildi. Fen İşleri Müdürlüğü bürokratları da, asfaltın kalınlığını ve sıcaklığını ölçerek, caddeye kaliteli yol kazandırılmasına özen gösterdi.
Bölgede oturan vatandaşlar ise, bozulmalardan dolayı sıkıntı yaşadıkları caddenin asfaltlanmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Kepez Belediyesi, daha önce de Varsak bölgesinde ağır vasıta araçlarının kullanımından dolayı, alt yapısı bozulan Şehit Bülent Alkan Caddesinin asfaltını ve kaldırımını yenilemişti.