Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepezli Genç Basketbolcular Anadolu Şampiyonu
24 Nisan 2012, Salı - 06:43Kepez Belediyespor Kulübü Basketbol Genç Takımı, Gaziantepte düzenlenen Anadolu Basketbol Şampiyonasında, finalde karşılaştığı Antalya Büyükşehir Belediyesi takımını 71-63 yenerek Anadolu Şampiyonu oldu.
Antalyada gruplardan birinci çıkarak, Anadolu Şampiyonası için Gaziantepe giden Kepez Belediyespor Kulübü Basketbol Genç Takımı, buradan da şampiyon olarak döndü.
Gaziantep Kamil Ocak Spor Salonunda oynanan maçlarda, Trabzon Basketbol Spor Kulübü, Yalova Belediyesi, Manisa Vestel ve Gaziantep Şehit Kamil Belediyesini yenerek, finalde Antalya Büyükşehir Belediyesiyle karşılaşan Kepez Belediyespor Basketbol Genç Takımı, karşılaşmayı 71-63 kazanarak Anadolu Şampiyonu oldu. Kepez Belediyespor Basketbol Genç Takımı, 15-20 Mayıs tarihleri arasında yine Gaziantepte düzenlenecek olan Genç Erkekler Türkiye Şampiyonasında Antalyayı temsil edecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Atalay Gemen ve Osman Durakın antrenörlüğünü yaptığı Kepez Belediyespor Basketbol Genç Takımını başarılarından dolayı kutlarken, önümüzdeki günlerde yapılacak olan Türkiye Genç Erkekler Basketbol Şampiyonasında da başarılar diledi.