Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepezde futbol şöleni
21 Nisan 2012, Cumartesi - 22:48Kepez Belediyesinin, Antalyada faaliyette bulunan 16 ilin derneklerinin katılımıyla 30 Nisanda düzenleyeceği Hemşehri Dernekleri Futbol Turnuvası Antalyasporda forma giyen eski futbolcuların yer alacağı şöhretler karması maçı ve konserle başlayacak.
Kepez Belediyesi, var olan birlik ve beraberlik ortamının güçlenmesine katkı sağlamak amacıyla Antalyadaki hemşehri dernekleri arasında başlattığı futbol turnuvasının ikincisini düzenleniyor. 16 ilin mücadele edeceği Hemşehri Dernekleri Futbol Turnuvası bu yıl şölen havasında geçecek. Turnuva, şöhretler karması futbol turnuvası ve Türkiyenin her bölgesinden müziklerin icra edileceği konser ile başlayacak.
Hemşehri derneklerinden önce Antalyasporda forma giyen ve jübilesini yapan futbolcular, şöhretler karması maçında sahaya çıkacak. Şöhretler karmasında, Trabzonsporlu Burak Yılmazın babası Fikret Yılmaz, Adnan Gülek, Abdülkadir Arıkan, Abdülkerim Koç, Nuri Kamburoğlu, Sancar Bicikçi, Mehmet Özkul, Birkan Arslan, Mehmet Uğurlu, Caner Yılmaz, İskender Eroğlu, Kemal Yıldırım ve Hüseyin Baysan gibi Antalyasporda top koşturan futbolcular yer alacak.
Şöhretler karması arasındaki maç ise Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadında 25 Nisan Çarşamba günü saat 18.00de oynanacak. Maçın başlama vuruşunu ise Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yapacak.
Maçın ardından turnuva şöleni, Türkiyenin 7 bölgesinden müziklerin icra edileceği konser ile devam edecek.
Kardeşlik ortamını pekiştirmek amacıyla ikincisi düzenlenen Hemşehri Dernekleri Futbol Turnuvasının grup maçları ise 30 Nisanda Şehit Parkındaki halı saha tesislerinde başlayacak.
Futbol turnuvasında, Ağrı, Bitlis, Burdur, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Kayseri, Konya, Kağızman, Muş, Siirt, Van hemşehri dernekleriyle, Antalya Karadenizliler Derneği ile Vanlılar Vakfı mücadele edecek. Kura çekimi yapılan turnuvanın maçları ise profesyonel hakemler tarafından yönetilecek.
Turnuvanın ilk şampiyonu, Antalya Karadenizliler Derneği olmuştu.