Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepezde tükenmez kalem sergisi
18 Nisan 2012, Çarşamba - 19:19Kepez Belediyesinin desteği ile Ressam Erkan Gürkanın, Ustadan Tükenmez Kalem Mucizesi adlı resim sergisi Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM) fuayesinde açıldı.
Sanatçının, tükenmez kalem tekniği ile yaptığı eserlerden oluşan serginin açılışına Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Meclis Üyesi Ayşe Güliz Yılman ve sanatseverler katıldı.
Erkan Gürkana, tükenmez kalem tekniği ile yaptığı resimleri, Kepezli sanatseverlerle paylaştığı için teşekkür eden Başkan Tütüncü, bundan sonrada ilçe halkını böyle güzel sergilerle buluşturmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Tütüncü daha sonra Gürkan ve Meclis Üyesi Yılman ile birlikte kurdeleyi keserek, serginin açılışını yaptı. Başkan Hakan Tütüncü, Gazi Mustafa Kemal Atatürkün portrelerinin, Antalya manzaralarının, çeşitli doğa ve portre çalışmalarının yer aldığı sergiyi sanatçı ile birlikte gezdi.
Sergi, 25 Nisan tarihine kadar EBKM fuayesinde gezilebilecek.