Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
Kepezi birlikte güzelleştireceğiz
14 Nisan 2012, Cumartesi - 23:11CHP Kepez İlçe Örgütünü kabul eden Başkan Tütüncü, Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Birlikte Kepez için güzellikler üretmenin mücadelesini vereceğiz. dedi.
Geçtiğimiz günlerde kongre sürecini tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez İlçe Örgütünün yeni yönetimi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu. Başkanlık makamındaki kabulde Kepez Belediye Meclis Üyeleri Şahali İnce, Servet Yıldız ve Binali Doğan da yer aldı.
CHP Kepez İlçe Teşkilatına, yeni görevlerinde başarılar dileyen Başkan Tütüncü, Her zaman demokrasilerde kafa sayısınca düşünce, yürek sayısınca sevgi olduğunu düşünüyoruz. Muhalefetin de iktidara ufuk veren, istikamet kazandıran önemli demokratik görevi var. Bu bakımından CHP Kepez İlçe Teşkilatının, düşüncelerinin Kepez için, bizim çok önemli olduğunu düşünüyorum. diye konuştu.
Yerel yönetimde siyaset değil hizmet var
Her türlü görüşü, düşünceyi ve eleştiriyi saygıyla karşıladıklarının altını çizen Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü: Yerel yönetimlerde, halkı bir bütün olarak kucaklayabilmek, herkese hizmet götürebilmek önemlidir. Yerel yönetimlerde siyasetin yerinin olmadığını düşünenlerdenim. Yerel yönetimlerin, vatandaşlara hizmet üretmek yeri olduğunu; siyasetin parti teşkilatlarında ve genel siyasete yönelik milletvekilliği olarak yapılmasının doğru olduğunu birçok kez ifade ettim.
Düşüncelerinize kıymet veriyorum
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclisindeki muhalefet partilerinin meclis üyelerinin düşüncelerini, kanaatlerini, eleştirilerini de değerlendirmeye aldığını işaret ederek, şöyle devam etti: Aynı ilçede yaşıyoruz. El birliği ile Kepez için güzellikler üretmenin mücadelesini vereceğiz. Hepinize derin bir saygı duyuyorum. Her şeyden önce aynı ilçeyi paylaşıyoruz. Bu geminin içerisinde hepimiz varız. Derdimizde Kepezin daha güzel olması, gelişmesi ve ileriye gitmesidir. Düşüncelerinize kıymet verdiğimi, saygı duyduğumu belirtmek isterim. Gönlümün kapısı her zaman sizlere açıktır.
Kepeze yapılacak hizmetlere destek veririz
CHP Kepez İlçe Başkanı Halil Bahar da, ana muhalefet partisi olarak Kepeze yapılacak olan her güzel hizmete katkı sağlayacaklarını belirtti. Muhalefet edilecek yerde muhalefet edeceklerini kaydeden Bahar, Ama bu seviyeli bir muhalefet olacak. Ortak payda Kepez olunca başka bir düşüncenin anlamı yok. Hepimizin Kepeze hizmet için yola çıktığı bir gerçektir. Programlarımız, anlayışımız örtüşmeyebilir ama bu da demokrasinin zenginliğidir.
Sizin çalışmalarınızı takip ediyoruz. Güzel çalışmalarınızı görüyoruz. Güzel işlerinizi her zaman alkışlarız, destek de oluruz. Kepezin tapu ve imarla ilgili problemleri kısmen çözüldü ama bu problemin çözümünün biraz daha hızlandırılması Kepezin kentleşmesine katkı sağlayacaktır. Uyumlu bir süreci birlikte yaşayacağımıza inanıyorum.