Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
Tütüncü ile gurur duyuyoruz
13 Nisan 2012, Cuma - 22:28Ak Parti Aksu İlçe Başkanı Mehmet Akif Ordu, Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncünün, hizmetleriyle gurur duyduklarını söyledi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonrası göreve gelen Aksu Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Akif Ordu, yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları başkanlarıyla birlikte Başkan Hakan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkanlık toplantı salonundaki kabulde Başkan Tütüncü, başarılı bir kongre sonrası seçilen Ak Parti Aksu İlçe Başkanı Mehmet Akif Orduya ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tütüncü, Ak Partinin kurulduğu günden itibaren teşkilat kültürünün içerisinden gelen bir kardeşiniz olarak şunu belirtmek isterim. Bizim partimizin halka dönük iki tane yüzü var: Biri teşkilatlardır, diğeri de belediyelerdir. Bu iki kurumda hizmet etme ve gönül kazanma siyasetini dengeli götürebilme de partimizin en önemli politikasıdır. diye konuştu.
En başarılı belediye Kepez
Teşkilatlarda çalışmanın, zevkli ve keyifli bir görev olduğunu belirten Tütüncü, Yaklaşık 12 yıldır siyasetin içerisindeyim. En tatlı hatıralarım teşkilatlarda çalıştığım zamanlarda oldu.dedi. Başkan Hakan Tütüncü, birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamı içerisinde çalışmalarını istediği teşkilat üyelerine şöyle seslendi: 2014 de Aksu ilçesinin, muhakkak Ak Partili bir belediye ile tanışmasını sağlamalısınız. Bu hedefinizde ben de yol arkadaşınız olacağım. Birlik ve beraberliğinizi asla bozmayın. Beni de fahri bir çalışma arkadaşınız olarak görün. Her zaman Aksu Teşkilatı nın emrindeyim.
Ak Parti Aksu İlçe Başkanı Mehmet Akif Ordu da, Başkan Tütüncünün, başarılı hizmetleriyle gurur duyduklarını ifade etti. Ordu, Antalyanın en başarılı belediyesinin de Kepez Belediyesi olduğunu sözlerine ekledi.