Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
Kepezden bir nostalji Necip Nugay konseri
11 Nisan 2012, Çarşamba - 20:21Kepez Belediyesi Nisan Ayı kültür ve sanat etkinlikleri 12 Nisan Perşembe günü Antalyanın altın sesli çocuğu Necip Nugayın TSM konseri ile devam ediyor.
Kepez Belediyesi Nisan ayı kültür ve sanat etkinlikleri, bu hafta düzenlenen Cem Karaca konseri ve Kepez Türk Sanat Müziği Korosu İlahi Nağmeler konserinin ardından Perşembe günü de Antalyanın altın sesli çocuğu olarak ün kazanan Necip Nugay konseri ile Kepezlileri müzikle buluşturmaya devam ediyor.
12 Nisan Perşembe günü saat 20.00de Erdem Beyazıt Kültür Merkezide düzenlenecek olan Necip Nugay ile TSM Konseri müzikseverleri yıllar öncesine götürecek bir nostalji rüzgarı estirecek.
1955 yılında Antalya Kaleiçinde doğan ve12 yaşından beri sahnelerde Türk Sanat Müziği icra eden Necip Nugay, TRT sanatçısı olarak da Türkiyenin önde gelen tanınmış ses sanatçılarıyla aynı sahneleri paylaştı. Gel de içme şu dünyanın kahrına ve Aşk treni adlı iki 45liği olan sanatçı, müzik çalışmalarını halen Antalyada sürdürüyor.