Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
Tütüncüden birlik ve beraberlik mesajı
10 Nisan 2012, Salı - 20:07Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Bölgesi Kelkitliler Derneğini ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Akdeniz Bölgesi Kelkitliler Derneği Yönetimi ile kahvaltıda bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü, Kepeze bu güne kadar yapılan yatırımların çok üstünde bir yatırım yaptıklarını söyledi.
AK Parti Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Menderes Türel ve AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile birlikte dernek hizmet binasını ziyaret eden Başkan Tütüncü, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün ve AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Ercan Çimenin de bulunduğu kahvaltı da Kepezde birlik ve beraberlik içinde birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.
Kepezi geleceğe birlikte taşıyoruz
Kepezde, seçim vaadi olan 41 projenin tamamına yakınını kısa bir süre içinde gerçekleştirdiklerini dile getiren Tütüncü, toplumun her kesimini kucaklayan bir anlayışla çalıştıklarını kaydetti. Hakan Tütüncü iş adamları, esnaf ve sivil toplum temsilcileriyle her fırsatta bir araya geldiklerini belirterek, Kepezi daha iyiye taşımanın yollarını aradıklarını söyledi.
Kepez bütçesini ikiye katladı
İlçede 120 milyon liranın üzerinde bir yatırım yaptıklarını, yatırımları belediyenin öz kaynaklarıyla borçlanmadan yaptıklarını belirten Başkan Tütüncü, geçmiş dönemlerde yılda 55 milyon lira olan belediye gelirlerini, bu dönemde yılda 117 milyon liraya çıkardıklarını bildirdi.
Başkan Hakan Tütüncü, özellikle tapu problemi çözülen mahallelerin şantiye alanına döndüğünü ifade ederek, Kepezin hızla geliştiğini söyledi.