Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
Kepez Belediyesine üç ayrı plaket
10 Nisan 2012, Salı - 20:02Bu yıl ATSO tarafından 7. si düzenlenen geleneksel Türk Müziği Günleri kapanış gecesinde, etkinliğe katılan Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Kepez AKMEK kursiyerleri Bağlama Korosu ve AKMEK Bağlama Korosu şefi Gürsel Bağlana teşekkür plaketi verildi.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının 130. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında bu yıl 7.si düzenlenen Antalya Türk Müziği Günleri kapanış gecesiyle sona erdi. 6-8 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Antalya Türk Müziği Günleri etkinliğinde Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu ve AKMEK kursiyerleri Bağlama Korosu da sahne aldı.
ATSO Atatürk Konferans Salonunda düzenlenen kapanış gecesine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan ve çok sayıda davetli katıldı.
19 Türk Sanat Müziği Korosu ve 17 Türk Halk Müziği Korosu olmak üzere toplam 36 topluluğun sahne aldığı Antalya Türk Müziği Günlerinin kapanış gecesinde, etkinliğe katılan korolara ve kurumlara katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.
Başkan Tütüncünün de etkinliğe katılanlara plaket takdim ettiği gecede, Kepez Belediyesi Türk Halk Müziği topluluğu ve AKMEK kursiyerleri Bağlama Korusu adına verilen teşekkür plaketlerini Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nihat Durmaz aldı. Ayrıca, AKMEK kursiyerleri Bağlama Korusu Şefi Gürsel Bağlana da katkılarından dolayı plaket takdim edildi.