Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
Varsaka sosyal yaşam caddesi
7 Nisan 2012, Cumartesi - 07:13Kepez Belediyesi, Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi, Osmanlı bahçesi ve sarnıç düzenlemesi çalışması yaptığı Varsak bölgesindeki Cumhuriyet Caddesinin asfaltını da yeniliyor.
Fen İşleri Müdürlüğü Varsak Karşıyaka Mahallesinde eski belediye hizmet binası önündeki Cumhuriyet Caddesinde sıcak asfalt çalışması başlattı. Caddenin ekonomik ömrünü tamamlayan, hizmet veremez hale gelen ve bozulmaların olduğu asfaltı yenileniyor. İş makineleri tarafından yoldaki eskiyen asfalt kazıldı. Çift şeritli, 900 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğindeki yolun alt yapısı yeniden yapılıyor.
Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi, Osmanlı bahçesi, sarnıç düzenlemesi çalışmalarının yapıldığı, Antalya Kepez Meslek Eğitim Kurs Merkezinin kazandırıldığı caddedeki yola, 2 bin 700 ton sıcak asfalt dökülecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından Cumhuriyet Caddesinin ismine yaraşır hale geleceğini söyledi. Caddenin, kültür merkezi, park, asfalt, asfalt ve AKMEK hizmeti ile Varsakın en prestijli bölgesi haline geldiğini bildiren Tütüncü, Varsakı Antalyanın en güzel yerleşim yeri haline getirme çalışmalarının artarak devam edeceğini ifade etti.
Kepez Belediyesi, daha önce Varsakta, ağır vasıta araçlarının kullanımından dolayı alt yapısı bozulan Şehit Bülent Alkan Caddesini, asfaltını ve kaldırımını yeniden yaparak modern bir hale getirmişti.