Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
Antalyanın en şanslı kadınları Kepezde
5 Nisan 2012, Perşembe - 05:51Kepez Belediyesi ve Ak Parti Kepez Kadın Kolları işbirliği ile ev kadınlarına sosyal ortam oluşturmak amacıyla matine düzenlendi.
Yeni Doğan Mahallesindeki Şoförler Odası Düğün Salonunda düzenlenen matinede, Kepezli kadınlar, günlük işlerin stresinden uzaklaşma imkânı buldu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Elif Derya Canbulut, Ak Parti Kepez Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da eğlence programına katıldı.
Burada bir konuşma yapan Tütüncü, çok değer verdikleri kadınların eğlenmesine ve sosyal ortamı paylaşmalarına yönelik çalışmalara destek verdiklerini anımsattı.
Çok daha güzel bir toplumsal yapıyı kadınların inşa edeceğinin altını çizen Başkan Tütüncü, Kadınlarımız, hem evimizin direği hem de çocuklarımızın hayattaki ilk terbiyecisi, ilk öğretmenidir. Atalarımız ne güzel söylemiş: Yuvayı dişi kuş yapar. diye. Hem yuvayı yaptıkları için, hem de bizim inancımızda Cennet ayaklarının altına serilen varlıklar oldukları için, kadınlar bizim için değerlidir. görüşünü dile getirdi.
Size değer verenleri çalışarak sevindirin
Tütüncü, Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın, kadınlara verdiği özel değeri her zaman ifade ettiğini vurgulayarak, kadınlara şöyle seslendi: Sizler de bu değerin bilinciyle toplumda daha hareketli bireyler olarak çalışmalısınız. Bunu yaptığınız takdirde, hem Türkiyenin gelecek hedeflerine ulaşması konusunda size değer veren partimize, Başbakanımıza ayrı bir güç vereceksiniz; hem de ülkemizin geleceğe çok daha güzel yürümesine vesile olacaksınız.
Kadınlara yönelik eğitim sağlık, spor ve kültür, sanat alanında yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür eden AK Parti Kepez Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da, bugüne kadar ilçenin değişik mahallelerinde düzenledikleri matineler ile binlerce Kepezli kadına eğlenme imkânı sunduklarını söyledi.
Tutan, kadınlara sosyal ortam oluşturan, var olan kardeşliği, birlik ve beraberlik ortamını güçlendiren matineleri, ilçenin diğer bölgelerinde yapmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.