Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepezde ücretsiz tenis kursu devam ediyor
24 Mart 2012, Cumartesi - 20:134 Mart 2012 tarihinde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün katılımıyla açılışı yapılan ücretsiz tenis kursu, 250 kursiyer ile devam ediyor.
Kepez Belediyesi halk arasında zengin sporu olarak kabul edilen tenisi, ilçede halka ücretsiz sunuyor. 4 Mart 2012 tarihinde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün katılımıyla başlayan ücretsiz tenis kursu, 250 kursiyer ile tüm hızıyla devam ediyor. 70 erkek toplam 250 kursiyerin katıldığı tenis kursu, mart, nisan ve mayıs ayları süresince devam edecek.
İsmail Fidan, Sinan Budama ve Şenol Karagözün eğitmenliğinde çalıştırılan kursiyerler, haziran ayında yapılacak olan Veteranlar Turnuvasına katılacak. Erkek ve bayanlar olmak üzere iki ayrı grupta düzenlenecek turnuva için büyük bir gayretle hazırlanan kursiyerler, tenis ile ilgili tüm incelikleri uzman eğitmenler yardımıyla öğreniyorlar.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini belirterek, başlatılan projelerle sporu halka buluşturduklarını söyledi. 4 ayrı mahallede kurulan çadır spor salonlarında 7den 70e herkesin sportif faaliyette bulunabildiğini dile getiren Tütüncü, zaman zamanda gençler arasında çeşitli spor branşlarıyla ilgili turnuvalar düzenlediklerini kaydetti. Tüm bunların sosyal bir belediyeciliğin gerekleri olduğunu ifade eden Başkan Tütüncü, zengin sporu olarak tanınan tenisi de Kepez Belediyesi olarak halka ücretsiz sunduklarını bildirdi.