Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepez güreşçileri Türkiye Şampiyonasında
23 Mart 2012, Cuma - 19:297-10 Mart 2012 tarihleri arasında Kiliste düzenlenen Okullararası Güreş Grup Maçlarından 4 madalyayla dönerek Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Kepez Belediyespor güreş takımı sporcuları, Konyada düzenlenen Türkiye şampiyonasında başarıyla mücadelesini sürdürüyor.
Kiliste düzenlenen, 13-14 yaş arası Okullararası Güreş Grup Maçlarında, Kepez Belediyespor Kulübü Güreş Takımı sporcularından Mücahit Çoban, 73 kiloda birinci, Cemil Yılmaz ve Mehmet Uysal 59 kiloda ikinci , 47 kiloda Ahmet Göz üçüncü olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmışlardı.
Dereceye giren Kepez Belediyespor Kulübü Güreş Takımı sporcuları, Konyada 21-Martta başlayan ve 25 Mart ta sona erecek Türkiye Şampiyonasında başarıyla mücadelelerini sürdürüyorlar.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kilisde 4 madalya elde eden güreşçileri kutladığını belirtirken, Kepez Belediyesi olarak, Konyada düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Antalyayı temsil etmekten de büyük onur duyduklarını söyledi.