Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepez Belediyesinden Yazıcıoğluna vefa
22 Mart 2012, Perşembe - 22:06Kepez Belediyesi, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlunun ölümünün 3. yılında adını taşıyan parkta mevlid-i şerif ve söyleşi programı düzenliyor.
25 Mart 2009 tarihinde meydana gelen helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden BBPnin Lideri Muhsin Yazıcıoğlu Kepez Belediyesi tarafından düzenlenecek olan mevlid-i şerif ve söyleşi programı ile anılacak. 2010da Yeşilyurt Mahallesinde 8 dönüm üzerine yaptırılan ve merhum liderin adının verildiği parkta, 25 Mart Pazar günü saat 13.00 ile 15.30 arasında mevlid-i şerif düzenlenecek. Aynı günün akşamı saat 20.00de ise Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde söyleşi programı gerçekleştirilecek. Nevzat Pakdilin konuşmacı olarak katılacağı söyleşi programı ile son bulacak olan Kepez Belediyesi BBP Merhum Lideri Muhsin Yazıcıoğlu Anma Etkinliklerine tüm Antalyalılar davetlidir.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, merhum liderin vefatının siyasi kimliği olan olmayan herkes için büyük bir üzüntü oluşturduğunu belirterek, Kepez Belediyesi olarak BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu adına geçtiğimiz yıllarda son derece modern bir park yaptıklarını ve bu yılda bu parkta düzenleyecek oldukları bir takım etkinliklerle merhum lideri anacaklarını söyledi.