Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepez U17 Türkiye Şampiyonasında
22 Mart 2012, Perşembe - 20:59U17 Play-Off müsabakalarının son maçında Kepez Belediyespor, DSİ Sporla 2-2 berabere kalarak U17 Türkiye Futbol Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.
Özer Spor, DSİ, Manavgat Belediye Spor, Kundu Spor ve Alanya Spor takımlarının yer aldığı gruptan çıkmayı başaran Kepez Belediyespor U 17 Futbol Takımı, Özer Spor ile birlikte 29 Mart -1 Nisan tarihleri arasında Mersinde yapılacak olan U17 Türkiye Futbol Şampiyonasına gidiyor.
68 ilden 118 takımın katıldığı U17 Türkiye Şampiyonası, 6 şar takımlı 19 grup ve 4 takımlı 1 grupta, 29 Mart-1 Nisan 2012 tarihlerinde; İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Çanakkale, Eskişehir, Yalova, Kütahya, Uşak, Denizli, Mersin, Hatay, Kayseri, Şanlıurfa, Siirt, Erzincan, Sivas, Giresun, Ordu, Bolu ve Zonguldak olmak üzere toplam 20 grup merkezinde oynanacak.
Gruplarını birinci sırada tamamlayacak takımlar 2. Kademe ye katılmaya hak kazanacak. 2. Kademe maçları 20 takımın katılımıyla 4 grup merkezinde, final müsabakaları ise ikinci kademe grup birincisi olan 4 takımının katılımıyla oynanarak 2011-2012 sezonu U17 Türkiye Şampiyonu belirlenecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mersinde oynanacak olan bölge şampiyonasında Antalyayı temsil edecek olan Kepez Belediyespor U17 futbol takımının büyük bir başarı elde ettiğini söyledi. Tütüncü genç oyuncuların buradan da başarıyla döneceklerine inandığını kaydetti. Başkan Hakan Tütüncü, Mehmet Çiçekin Antrenörlüğünde gruptan çıkmayı bilen Kepez Belediyespor U17 oyuncularını tek tek kutladığını belirterek, genç oyunculara başarılar diledi.