Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kent Ormanına bahar geldi
20 Mart 2012, Salı - 19:46Havaların ısınmasıyla pazar gününü mesire alanlarında geçirmek isteyen Antalyalılar, Kent Ormanına akın etti. Aileleriyle birlikte Kent Ormanında piknik yapıp, dinlenerek keyifli bir hafta sonu geçiren vatandaşlar baharın da müjdecisi oldu.
Geçmiş yıllarda Antalyanın arka bahçesi olarak görülen Kepezin, aslında Antalyaya açılan bir pencere olduğunu doğrulayan Kent Ormanında, vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tütüncü, büyük bir sevgiyle karşılandı.
Her hafta sonuna yoğun bir çalışma programıyla başlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mesai kavramı gözetmeksizin çalışıyor. Kepezli vatandaşların, en mutlu yada acı günlerinde hemen yanı başlarında gördüğü Başkan Hakan Tütüncü, özellikle de cumartesi ve pazar günlerini halkın arasında geçirmeye özen gösteriyor.
Bu hafta sonunu Kent Ormanını dolduran vatandaşların arasında geçiren Başkan Tütüncü, Kent Ormanının Antalyanın en önemli cazibe merkezlerinin başında geldiğini söyledi. Başkan Tütüncü, Kepezdeki vatandaşlarımız, eskiden sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, eğlenmek, piknik yapmak için diğer ilçelere giderlerdi. Ama bugün Kent Ormanında ki bu manzara, Kepezin dünüyle bugünü arasındaki en önemli farkı ortaya koyuyor. Artık Kepez, Antalyanın diğer ilçelerinden misafir kabul eden bir merkez haline gelmiştir. Dedi.
Hafta sonunu Kent Ormanında geçirmeyi tercih eden vatandaşları tek tek selamlayan Başkan Tütüncü, piknik yapan ailelerle sohbet edip, çocuklarla da fotoğraf çektirdi.