Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Subaşı`dan Tütüncü`ye eser teşekkürü
19 Mart 2012, Pazartesi - 21:11Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Subaşı, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi ni, Kepez e kazandırdığı için Başkan Hakan Tütüncü yü kutladı.
Kepez Belediye Tiyatrosu (KBT), Cevat Fehmi Başkutun yazdığı, Abdullah Süreklinin yönettiği iki perdelik "Hacıyatmaz" oyununu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi nde sahnelemeye devam ediyor.
Oyunun özel konukları vardı
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü nün daveti üzerine, oyunu Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Subaşı, Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, Kalekapısı Esnafları Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği, Altınova Sanayici ve İş Adamları Derneği temsilcileri ile gazeteciler de izledi.
Oyunun sonunda sahneye çıkan Kaymakam Özyiğit, Başkan Tütüncü ve Subaşı, KBT Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli yi ve oyuncuları, başarılı performanslarından dolayı kutladılar.
Kültür merkezi Kepeze yakıştı
Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Subaşı, konuşmasında şunları söyledi: "Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, Kepez e yakışan çok güzel bir tesis oldu. Kepez in böyle bir tesise ihtiyacı vardı. Bu güzel eseri Kepez e kazandırdığı için Başkan Tütüncü ye teşekkür ederim. Kepez e böyle bir eser kazandırılmasından dolayı çok mutlu oldum. Abdullah Sürekli ile 22 yıl önce beraber çalıştık. Bu güzel eserin içerisinde, KBTnin oyuncularıyla böyle güzel bir oyunu oynadığı ve bize keyifli bir gece yaşattığı için de mutlu oldum. Başarılarından dolayı KBTyi kutlarım. Güzel oyunlarla başarılarının devamını dilerim."
Tütüncü kuliste oyuncuları kutladı
Başkan Hakan Tütüncü de kulise giderek oyuncularla sohbet etti. KBT nin performansından memnun olduğunu dile getiren Tütüncü, KBT Genel Sanat Yönetmeni Sürekli yi, tiyatro çalışanlarını ve oyuncuları, Kepez e tiyatroyu sevdirdikleri için kutladı.