Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepezde Bir Destandır Çanakkale konferansı
14 Mart 2012, Çarşamba - 21:37Kepez Belediyesi 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinliklerine, Vehbi Vakkasoğlunun konuşmacı olarak katıldığı Bir Destandır Çanakkale konferansı ile başlıyor.
Bizleri tarihimize ve ruh kökümüze bağlayan Çanakkale Zaferi her geçen gün, her geçen yıl değişik cepheleriyle ve özellikleriyle ele alınacak bir zenginliği bünyesinde taşıyor. İşte bu zenginliği Bir Destandır Çanakkale adlı kitabında toplayan Vehbi Vakkasoğlu, 15 Mart Perşembe günü saat 20.30da Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde konferans veriyor.
Kepez Belediyesinin konferans ile başlattığı 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinlikleri, 16 Mart Cuma günü saat 15.00de AKMEK kursiyerleri tarafından hazırlanan Çanakkale konulu Resim ve Rölyef sergi açılışı ve 19 Mart Pazartesi günü saat 20.00de yine AKMEK kursiyerleri tarafından hazırlanan Çanakkaleyi Unutmadık gösterisi ile devam edecek. Etkinlikler Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.