Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepezde Türkünağme konserine büyük ilgi
14 Mart 2012, Çarşamba - 19:00Kepezli vatandaşlar kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkünağme konserinde sanatçı Zehra Özçelikin seslendirdiği şarkılarla unutulmaz bir gece yaşadı.
Kepez Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerinin mart ayı programını tüm hızıyla sürdürüyor. Her hafta bir birinden farklı etkinliklerin yer aldığı Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde son olarak Türkünağme konseri düzenlendi. 500 kişilik salonu dolduran Kepezli vatandaşlar, sanatçı Zehra Özçelikin seslendirdiği bir birinden güzel Türküler eşliğinde keyif dolu anlar yaşadı. Geceye, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcıları Mesut Kocagöz, Orhan Kocaağa ve Antalya Van Vakfı Başkanı Recai Kırmızıtaşta katıldı.
Konserde bir de sürpriz vardı
Kepezlilere Zehra Özçelikin solist olarak sahne aldığı konserde Kütahya nın pınarları, Zülüf dökülmüş yüze, Divane aşık, Payton geldi meyhaneye dayandı, Kadifeden kesesi gibi birinden değerli Türküler seslendirildi. İzleyenlerin alkışlarla tempo tuttuğu konserde Kepezliler için birde sürpriz vardı. Konsere misafir olarak katılan Antalya Van Vakfı Başkanı Recai Kırmızıtaş, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün ısrarı üzerine sahneye çıktı ve Burası Adıyaman Türküsünü seslendirdi. Bu sürprizi oldukça hoş karşılayan vatandaşlar, alkışlarla Recai Kırmızıtaşa destek oldu.
Etkinlikler ücretsiz devam edecek
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak kültür ve sanat etkinliklerine tüm hızıyla devam ettiklerini söyledi. Her hafta Kepezde birbirinden farklı etkinliklere yer verdiklerini dile getiren Tütüncü, tiyatro, sinema, sergi ve konser gibi faaliyetleri vatandaşlara ücretsiz sunduklarını kaydetti. Sosyal belediyeciliğin gereklerini Kepezde yerine getirdiklerini ifade eden Tütüncü, bu etkinliklerin artarak devam edeceğini vurguladı.
Tütüncü konuşmasının ardından ses sanatçısı Zehra Özçelike verdiği muhteşem konserden dolayı çiçek takdim ederek teşekkür etti.