Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Öğrencilere resim sergisi sözü
14 Mart 2012, Çarşamba - 18:14Başkan Hakan Tütüncü, yarışmalarda yaptıkları resimlerinin derece almamasından yakınan Fikrek Haluk Saraçoğlu İlköğretim Okulunun öğrencilerine, Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde sergi açma sözü verdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilerle bir araya gelmek, eğitimle ilgili taleplerini dinlemek amacıyla Kepez Mahallesindeki Fikret Haluk Saraçoğlu İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Tütüncü, ziyarette okul müdürü Nihat Özdemirden, okulun ihtiyaçlarıyla ilgili bilgi aldı. Sıcak asfalt çalışması yaptıkları okulun bahçesini de gezerek, talep edilen hizmet taleplerini yerinde inceleyen Başkan Tütüncü, burada sohbet ettiği öğrencilerin isteklerini dinledi.
Tütüncü, okulun konferans salonunda bir oratoryoma hazırlanan öğrencilerle de bir araya geldi. Ziyaret sırasında bir öğrenci yaptıkları resimlerin, ilçede düzenlenen yarışmalarda derece almamasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Bunun üzerine Başkan Hakan Tütüncü, Fikret Haluk Saraçoğlu İlköğretim Okulunun öğrencilerinin yaptığı resimlerden oluşan bir sergiyi, Erdem Bayazıt Kültür Merkezinin fuayesinde açma sözü verdi.
Başkan Tütüncü, öğrencilere şöyle seslendi Sizleri ülkenin geleceği olarak görüyor ve size büyük kıymet veriyoruz. Özel kolejlerdeki eğitim imkânlarına sahipsiniz. Çok daha iyi ortamlarda eğitim süreçlerinizi devam ettirmeniz için çalışıyoruz.
Ziyarette Kepez Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Avşar da yer aldı.