Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Poomse Şampiyonasında Kepez başarısı
14 Mart 2012, Çarşamba - 18:086 Mart ta Atatürk ün Antalya ya Gelişi anısına düzenlen Poomse Taekwondo Şampiyonasında, Kepez Belediyespor Kulübü Taekwondo takımı 3 birincilik elde etti.
Türkiye Taekwondo Antalya İl Temsilciliğinin 6 Mart ta Atatürk ün Antalya ya Gelişi anısına düzenlediği Poomse Taekwondo Şampiyonası Fatih Spor Salonunda gerçekleştirildi. 10 Mart Cumartesi günü yapılan Poomse Taekwondo Şampiyonasında Kepez Belediyespor Kulübü Taekwondo sporcuları takım halinde büyük bir başarıya imza attı.
Minik, Yıldız, Genç ve Büyük olmak üzere dört ayrı kategoride gerçekleştirilen müsabakalarda Kepez Belediyespor Kulübü Taekwondo Takımı 3 birincilik ile birlikte toplam 13 madalya kazandı.
Müsabakalar sonunda Kepez Belediyespor taekwondocularından minik bayanlar kategorisinde mücadele eden Kader Yıldız birinci, Meryem Ezgi üçüncü, Yıldız Bayanlarda Aynur Kendirci birinci, Gizem Sevda Bozdağ üçüncü, Genç Bayanlarda Emine Ekinci birinci,
Genç Erkeklerde Osman Şanlı ve Büyük Erkeklerde Eyüp Kendirci üçüncü oldu.
Grup müsabakalarında ise Kader Yıldız, Aynur Kendirci ve Busenur Siat takım ikinciliğini, Berçin Yamanner, Meryem Ezgi Bozdağ, Gizem Sevda Bozdağ takım üçüncülüğünü elde etti.
Antalyada yapılan müsabakalarda büyük başarıya imza atan Kepez Belediyespor Kulübü Taekwondo Takımı, eylül ayında yapılacak olan Türkiye Poomse Taekwondo Şampiyonası için şimdiden çalışmalara başladı.