Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Tütüncü Kepezli Gençlerle
13 Mart 2012, Salı - 20:05Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Gençlik Derneğinin üyeleri arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek için düzenlediği çiğ köfte partisine konuk oldu.
2006 yılından bu yana Kepezde gerek sosyal, gerek ise kültürel çalışmalar yürüten ve gençleri bütünleştiren Kepez Gençlik Derneğinin, dernek binasında düzenlediği çiğ köfte partisine konuk olan Başkan Tütüncü, Kepezde gençlere yönelik yaptıkları hizmetleri ve projeleri anlattı.
Gençler için çalışan belediyeyiz
Kepezde gençlere yönelik bir çok proje yürüttüklerini dile getiren Tütüncü, ilçede ayrı noktada çadır spor salonu kurduklarını ve bu spor salonlarını mahalle gençlerine açtıklarını söyledi. Tütüncü, spor salonlarında gençlerin basketbol, voleybol ve hatta kondisyona dayalı çeşitli sporlar yapabildiklerini bildirdi. Bunun dışında Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK) ile yabancı dilden, bilgisayara, halk oyunlarından el becerilerine kadar pek çok konuda eğitim gören gençlere, meslek edindirdiklerini dile getiren Tütüncü, daha bir çok kültürel ve sosyal içerikli projeleri yine gençler için hayata geçirdiklerini kaydetti. Tütüncü, Kepez Gençlik Derneğinin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve yönetim noktasında aktif olarak görev almalarından son derece memnuniyet duyduğunu bildirdi.
Gençlere örnek bir başkan
Kepez Gençlik Dernek Başkanı Dursun Doğan ise, genç bir belediye başkanı olan Başkan Hakan Tütüncünün Kepezli gençlere her zaman örnek olduğunu ve her koşulda da yanlarında olduğunu belirterek, ilgi ve hizmetleri için teşekkür etti.