Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepezde her mahalleye Semt Kitaplığı ve Bilgi Evi
12 Mart 2012, Pazartesi - 19:33Her yıl mart ayında kutlanan Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Antalya Şubesi Yönetimi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti. Türkiye Yeşilay Cemiyeti Antalya Şubesi Yönetimi, Her mahalleye bir Semt Kitaplığı ve Bilgi Evi diyen Başkan Hakan Tütüncüye hizmetleri için teşekkür etti.
Her mahalleye bir bilgi evi
Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutacak çalışmaların başında sportif etkinliklerin geldiğini dile getiren Başkan Tütüncü, ilçede çadır spor salonları ile sporu gençlerin ayağına getirdiklerini söyledi. Dönem dönem hazırladıkları spor müsabakaları ile gençleri spora teşvik ettiklerini belirten Başkan Hakan Tütüncü, bunun yanı sıra pilot uygulama olarak başlatılan Semt Kitaplığı ve Bilgi Evi projesiyle, gençlere güvenli internet ortamı sunduklarını bildirdi. Tütüncü, bu projeyi önümüzde ki günlerde her mahalleye taşımak istediklerini ve bununla ilgili gerekli çalışmaları başlattıklarını kaydetti.
Yeşilaydan teşekkür
Cemiyet Şube Başkanı Kerim Atılgan, Yeşilay Cemiyeti olarak gençleri içki, sigara ve internet bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya çalıştıklarını söyledi. Kepez Belediyesinin bilgi evi projesiyle gençlerin güven içinde internet hizmeti alabildiklerini dile getiren Atılgan, Başkan Tütüncüye bu hizmetleri için teşekkür etti.