Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Gönül Sohbetlerinin konuğu Taha Kılınç
8 Mart 2012, Perşembe - 21:31Kepez Belediyesinin gelenek haline getirdiği ve bir birinden değerli konukları ağırladığı Gönül Sohbetleri programına bu hafta Sabah Gazetesi yazarı Taha Kılınç konuşmacı olarak katıldı.
15 günde bir Çarşamba günleri Kent Ormanı Kanuni Otağında düzenlenen Gönül Sohbetleri Kepezin bir geleneği haline geldi. Bu hafta Sabah Gazetesi yazarı Taha Kılınçın konuşmacı olarak katıldığı Gönül Sohbetlerinde Aziz İstanbul konusu dile getirildi.
Taha Kılınç Kent Ormanında
Taha Kılınç, Yahya Kemal Beyatlının Bir Başka Tepeden ve Ümit Yaşar Oğuzcanın İstanbul şiirlerini seslendirdi. Taha Kılınç Antalyayı belki de en güzel noktadan gören Kent Ormanında Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Gönül Sohbetleri programına davetli olarak katılmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Gönül Sohbetleri gelenek oldu
Gecede Yürüyelim Seninle İstanbula şiirini okuyan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 15 günde bir düzenledikleri sohbet gecesinde çok bu hafta da Sabah Gazetesi yazarı Taha Kılınçı konuk ettiklerini belirterek, bu geleneği bir birinden değerli konuklarla sürdüreceklerini kaydetti.
Türk Sanat Müziği eşliğinde sohbet
Zehra Özçelikin ud, Nevra Köroğlunun ise klasik kemençe eşliğinde seslendirdiği şarkılarla davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.