Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kadınlara bir gün değil her gün değer veriyoruz
8 Mart 2012, Perşembe - 18:32Başkan Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez Kadın Kollarının düzenlediği matinede yaptığı konuşmada, Bizim için bir yılın 365 gününün 365 günü, Dünya Kadınlar Günüdür, Dünya Anneler Günüdür. dedi.
AK Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ev hanımlarına yönelik eğlence programı düzenledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, Habibler Mahallesinde Poyraz Düğün Salonunda düzenlenen eğlenceye katıldı.
Salona girişi sırasında ilgiyle karşılanan Başkan Tütüncü, Antalyalı, Kepezli kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.
Kadınlara önem veriyoruz
Tütüncü, Bizim için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü değildir. Bizim için Mayısın ikinci pazar günü Anneler Günü değildir. Bizim için bir yılın 365 gününün 365 günü, Dünya Kadınlar Günüdür, Dünya Anneler Günüdür. diye konuştu.
Eğlence programında yer alan Kepez Belediye Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Elif Derya Canbulut, Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan, Kepez Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Ayşe Turhan, Antalya Kepez Eğitim Kursları Sorumlusu Canan Gököz ile haftalık mesaisinde birçok kez bir araya geldiğini hatırlatan Tütüncü, Bunu kadınlara önem verdiğimiz için yapıyoruz. Kadınlarımız, Hz. Peygamber Efendimizin söylediği şekilde, ayaklarının altına Cennetin serildiği değerli varlıklarımızdır.dedi
Semt konağı kadınların ve çocukların hizmetinde olacak
Başkan Hakan Tütüncü, Gazi Mahallesinde Metin Çiviler Lisesinin önünde yapımı devam eden semt konağını, Sütçüler bölgesindeki kadınların ve çocukların hizmetine sunacaklarını kaydetti. Semt konağında AKMEKin kurslarının da olacağını ifade eden Tütüncü, konuşmasında şunları kaydetti: Hanımlarımız,150 kişilik çok amaçlı salonu olan semt evinde, sosyal etkinliklerini, toplantılarını organize edebilecekler. İlkokulda okuyan çocuklarımıza, semt evinde internet ve kütüphane hizmeti sunacağız. Bu tesiste, kadın koordinasyon merkezi de kuracağız. Bu birimde, kadınlara yönelik eğitim, eğlence, kültür gezileri gerçekleştireceğiz. Bu hizmetleri kadınlara büyük önem verdiğimiz için yapıyoruz.