Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepezde Atatürkün Antalyaya gelişi kutlandı
7 Mart 2012, Çarşamba - 19:20Kepezde, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürkün Antalyaya gelişinin 82. yıldönümü, Yeni Mahalle Semt Evinde düzenlenen törenle kutlandı.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkün Antalyaya gelişinin 82. yıl dönümü Yeni Mahalle Semt Evinde Toros Kız Teknik ve Meslek Lisesi tarafından hazırlanan törenle kutlandı. Törene İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Vahittin Kalay, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İlçe birim müdürleri ve çok sayıda öğrenci ve öğretmen katıldı.
Atatürkün Antalya gelişinin 82. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen şiir, kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Resim dalında birinci olan Cengiz Topel İlköğretim Okulu 1. kademe öğrencisi Leyla Kökvere ödülünü Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü verdi. Resim dalında birinci olan Hüseyin Avni Çöllü İlköğretim Okulu 2. kademe öğrencisi Ayşin Tavın ödülünü ise İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Vahittin Kalay verdi.
Atatürkün Antalya gelişiyle ilgili belgesel gösteriminin ardından, Toros Kız Teknik ve Meslek Lisesi Halkla İlişkiler öğretmeni Uğur Türktekinin hazırladığı Atatürk Antalyada adlı slayt filmi izlendi . Slayt gösteriminden sonra sahneye çıkan Hızır Reis Ticaret Meslek Lisesi Folklor ekibi, sergiledikleri oyunlarla davetlilerden büyük alkış aldı.
Mustafa Kemal Atatürk ün Antalyaya gelişinin 82. yıldönümünü kutlamaları,
Toros Kız Teknik ve Meslek Lisesi Türk Dili Edebiyatı öğretmenleri Mukaddes Okur, Özgül Dede, Engin Küçükpınar ve müzik öğretmeni Kamuran Gök tarafından hazırlanan oratoryo gösterisi ile son buldu.