Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Tütüncü çocukları sinemaya götürüyor
7 Mart 2012, Çarşamba - 19:00Başkan Hakan Tütüncü, Ahmet-Leman Baydar İlköğretim Okulunda hayatlarında hiç sinemaya gitmeyen öğrencileri, sinemaya götürüyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eğitimle ilgili hizmet taleplerini dinlemek ve öğrencilerle sohbet etmek amacıyla Zeytinlik Mahallesindeki Ahmet-Leman Baydar İlköğretim Okulunu ziyaret etti.
Daha önce de iki kez okula gelen Başkan Tütüncü, öğretmenler odasında bir araya geldiği okul yöneticileri ve öğretmenlerin isteklerini dinledi. Tütüncü, belediye meclis toplantı salonunda misafir ettiği okulun beşinci sınıf öğrencilerine iade-i ziyarette bulundu.
Başkan Hakan Tütüncü, öğrencilerden derslerine çalışmalarını, ödevlerini yapmalarını, günde yarım saat kitap okumalarını, büyük hayaller kurmalarını, öğretmenlerinin, anne ve babalarının tavsiyelerine uymalarını nasihat etti.
Eğitim için çalışmaya devam
Öğrencileri çok sevdiği için ilçedeki okullara katkı ve desteklerde bulunduklarını söyleyen Tütüncü, Öğrencilerimiz ve eğitim için ne yapmam gerekiyorsa bugüne kadar yaptım, bundan sonra da yapmaya devam edeceğim. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, ziyaret ettiği sınıfların öğrencilerine, sinemaya götürme sözü de verdi. Öğrenciler de, ilk kez sinemaya gidecek olmanın sevincini yaşadılar. Ahmet-Leman Baydar İlköğretim Okulu Müdürü Kenan Durmuş da, ziyaretinden, ilgisinden ve okula yaptığı hizmetlerden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.
Ziyarette Kepez Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yarbaş, Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş ve Varsak bölgesindeki mahallelerin muhtarları katıldı.