Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Gönül Sohbetlerinde Aziz İstanbul
6 Mart 2012, Salı - 22:50Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel bir kimlik kazanan Gönül Sohbetlerinin bu haftaki konusu Aziz İstanbul
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün girişimleri sonucu geleneksel hale gelen Gönül Sohbetleri, farklı konu ve konuklarla davetlilerle buluşmaya devam ediyor. Başkan Tütüncünün ev sahipliğinde, Sabah gazetesi yazarı Taha Kılınçın konuk olduğu Gönül Sohbetlerinde bu hafta Aziz İstanbul konuşulacak.
07 Mart Çarşamba günü saat 19.00 da Kent Ormanı Kanuni Otağında düzenlenenecek olan gecede Zehra Özçelikin ud, Nevra Köroğlunun klasik kemençe eşliğinde seslendirdikleri şarkılarla, davetliler güzel bir sohbet akşamı yaşama fırsatı bulacaklar.
21 Mart Çarşamba günü de Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Nizmettin Şenin konuk olduğu Gönül Sohbetlerinde Antalyayı Tanımak ve Tanıtmak konusu işlenecek.