Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Tütüncüden öğrencilere sevgi ve saygı nasihati
5 Mart 2012, Pazartesi - 21:23Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meclis toplantı salonunda misafir ettiği Aslanlar İlköğretim Okulu öğrencilerine iadeyi ziyarette bulundu. Okulu üçüncü kez ziyaret eden Tütüncü, birlikte kahvaltı yaptığı öğretmenlerin, okul idarecilerinin eğitimle ve bölgeyle ilgili hizmet taleplerini dinledi.
Tütüncü, bugüne kadar yaklaşık 2 bin 500 öğrenciyi belediyede ağırladıklarını belirterek, öğretmenleri başarılı ve zeki öğrenciler yetiştirdikleri için kutladı. Başkan Tütüncü, Elinize, yüreğinize sağlık! Milletimizin en kutsal emanetlerini başarılı bir şekilde yetiştirdiğinize şahit oldum. dedi.
Herkesi sevin
Tütüncü, sınıflarında ziyaret ettiği öğrencilere şu şekilde seslendi: Anne ve babalarınıza saygı ve sevgide kusur etmeyin. Herkesi çok sevin. Hepimiz kardeşiz. Birbirimizi çok sevmeliyiz. Sevgi ve saygı toplumun temeli olmalı. Onun için herkese sevgi ve saygı ile yaklaşmalıyız. Başkaları bize saygısızca davransa da biz onlara saygılı davranmalıyız.
Öğrencilere sinema sözü
Öğrencilere, derslerine iyi çalışmalarını, ödevlerini yapmalarını, kitap okumalarını, büyük hayaller kurmalarını, öğretmenlerinin, anne ve babalarının önerilerine uymaları tavsiyesinde bulunan Başkan Hakan Tütüncü, 5E sınıfı öğrencilerine sinema sözü verdi.
Okulun özel eğitim sınıfındaki öğrencilerle de bir araya gelen Tütüncü, ilçede 28 okuldaki özel eğitim sınıflarında okuyan öğrencilere, 4 kitaptan oluşan 400 adet kitap seti hediye ettiklerini bildirdi.
Müdür Tonaktan hizmet teşekkürü
Tütüncü, okulun bahçesinde yaptıkları çevre düzenlemesi çalışmalarını da yerinde inceledi. Okul Müdürü Şeref Tonak da ilgisinden ve hizmetlerinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Tütüncüye teşekkür etti. Ziyarette Kepez Belediye Meclis Üyesi Ramazan Eciş ile Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, Kuzeyyaka Mahalle Muhtarı Binali Güney de hazır bulundu.