Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepezde kadınlar matinesi devam ediyor
3 Mart 2012, Cumartesi - 21:41Kepez de aerobik, step ve pilates gibi spor faaliyetlerine katılan kadınlar, Kepez Belediyespor Kulübü nün düzenlediği kadınlar matinesi nde gönüllerince eğlendiler.
Kepez Belediyesi kadınların eğlenip stres atabilecekleri, birlikte hoş vakit geçirebilecekleri yeni bir projeye imza atıyor. Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, önümüzde ki günlerde çalışmalarına başlayacak olan Kadın Koordinasyon Merkezinin mahallelerde kadınların taleplerini belirleyeceğini ve o yönde sosyal amaçlı programlar düzenleyeceklerini söyledi.
Kepezde kadınlar matinesi coşkusu
Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK)in geçtiğimiz günlerde kursiyerlerine düzenlediği kadınlar matinesi, bu kez de Kepez Belediyespor Kulübü tarafından, ilçenin 6 ayrı noktasında aerobik, step ve pilates çalışmalarına katılan kadınlar için düzenlendi. Yüzüncü Yıl Restoranda düzenlenen kadınlar matinesine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz ve bazı meclis üyeleri ile birlikte çok sayıda Kepezli kadın katıldı.
Bu şenlik Kepezde devam edecek
Göreve geldiği günden bu yana Kepezde imar, yol, kaldırım, park-bahçe gibi temel belediye hizmetlerini üst düzeye çıkaracak çalışmalara ağırlık verdiklerini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, bunun yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetleri de birlikte yürütmeye çalıştıklarını söyledi. Bu gün itibariyle 60 ayrı branşta 10 bine yakın kadının mesleki eğitim aldığı AKMEK bunun en somut örneği. diyen Tütüncü, sosyal projelere bir diğer örneğin de ilçede 6 ayrı noktada başlattıkları pilates, aerobik ve step gibi spor faaliyetleri olduğunu söyledi.
Yüzüncü Yıl Restoranda düzenlenen kadınlar matinesinde, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöze sürpriz bir yaş günü kutlaması da yapıldı.