Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Tütüncü Hizmet çabamız Antalyanın gelişmesi için
1 Mart 2012, Perşembe - 19:42Ak Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyanın gelişmesi için her kesimin aktif rol oynaması gerektiğini vurguladı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2. Olağan Genel Kurul ile göreve seçilen Ak Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Başkan Hakan Tütüncü, Muratpaşa İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Kıvrak ve yönetiminin, seçim sonrası geçen iki aylık süreyi çok iyi kullandığını belirterek, ilçeye dinamik kazandırdıklarını söyledi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 3 yıl süresi içerisinde Kepez İlçesine yaptığı çalışmalarla ilgili de teşkilat üyelerine bilgiler verdi.
Antalya genelinde başarı Muratpaşayla mümkün
Başkan Hakan Tütüncü teşkilat başkanı Ali Kıvrak başta olmak üzere tüm üyelerin Ak Parti siyasetinin Muratpaşa İlçesine hakim olması ve buradan da tüm Antalyayı kuşatması noktasında çok büyük fonksiyon üstlendiklerini dile getirdi. Muratpaşa İlçe teşkilatının başarılı olacağına inandığını belirterek, Özellikle kongreden sonra ilçede yaşanan hızlı ve yoğun çalışma temposu yarınlara umut vermekte. Antalyanın hemen hemen her noktasında o bölgede yapılan çalışmalar hakkında geri dönüşüm edinmekteyiz. Şu ana kadar Muratpaşa İlçe teşkilatının yürüttüğü çalışmalar hakkında son derece olumlu sonuçlar almaktayız. Yeni yönetimin algısının çok yüksek olduğuna inanıyorum ve bu durum gelecek adına, teşkilat adına umut vermekte diye konuştu.
Muratpaşada teşkilat çalışmalarına başladık
Muratpaşa İlçe Teşkilat Başkanı Ali Kıvrak, yeni yönetim olarak 2 aylık bir süreyi geride bıraktıklarını ve hiç vakit kaybeden teşkilat çalışmalarına başladıklarını söyledi. Muratpaşa ilçesinin son derece önem teşkil ettiğinin bilincinde olduklarını dile getiren Ali Kıvrak, gayret içinde çalışacaklarını kaydetti. Kıvrak, Kepez İlçesinde yapılan çalışmaları ve hizmetleri görmekten son derece mutlu olduklarını ifade ederek, yapılan çalışmaların Antalyaya örnek olması gerektiğini ifade etti. Kıvrak nazik ziyaretinden ötürü de Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.