Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
U17ler Alanya engelini rahat geçti
29 Şubat 2012, Çarşamba - 20:10Play-Off maçlarına galibiyetle başlayan Kepez Belediyespor U17 futbol takımı, Alanyaspor engelini de çok rahat geçti.
Toplam 6 takımın yer aldığı tek devreli lig usulüne göre oynanan Play-off maçlarına Manavgat Belediyespor galibiyetiyle başlayan Kepez Belediyespor U17 futbol takımı, ikinci maçında karşılaştığı Alanyasporu da 3-1 yenerek galibiyet serisini devam ettirdi.
Antalya Zeytinköy Stadında Alanyasporla karşı karşıya gelen Kepez Belediyespor U17 futbol takımı, baştan sona üstün götürdüğü maçtan, ilk yarıda bulduğu gollerle 3-1 galip ayrıldı.
Kepez Belediyespor U17 futbol takımı antrenörü Mehmet Çiçek, maçlara sıkı bir şekilde hazırlandıklarını, her geçen gün form seviyelerinin daha da arttığını, bunun en iyi göstergesinin de grubun güçlü takımlarından Manavgat Belediyespor ve Alanyaspor karşısında aldıkları galibiyetler olduğunu söyledi. Hafta sonu oynayacakları maça Kepez Belediyespor tesislerinde hazırlandılarını belirten Çiçek, amaçlarının gruptan ilk sırada çıkarak Türkiye Şampiyonasına katılmak olduğunu söyledi.
Kepez Belediyespor U17 futbol takımı, 3 Mart Cumartesi günü Zeytinköy Stadında Kundusporla karşılaşacak.