Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Turnuvanın başlama vuruşu Tütüncüden
28 Şubat 2012, Salı - 05:24Antalya Yörükler Derneği 10. Geleneksel Futbol Turnuvası, Dernek Başkanı Abdullah Duman ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün yaptığı başlama vuruşuyla start aldı.
Antalya Yörükler Derneği tarafından düzenlenen 10. Geleneksel Futbol Turnuvası, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Dernek Başkanı Abdullah Dumanın başlama vuruşuyla start aldı.
Antalya Yörükler Derneği tarafından Mahmut Topal Halı Sahasında düzenlenen futbol turnuvasına toplam 20 takım katılıyor. Turnuvaya katılan takımlara başarılar dileyen Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Yörükler Derneği organizasyonunda düzenlenen turnuvanın, dostluk ve dayanışmayı pekiştireceğini söyledi. Başkan Tütüncü, sivil toplum kuruluşlarının sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmasını son derece olumlu karşıladığını belirterek, bu tür etkinliklerin halkı motive ettiğini kaydetti. Yörükler Derneği üyelerinin bu gibi organizasyonlar ile sıkça bir araya geldiğini dile getiren Tütüncü, sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği bu tür etkinliklere bizzat katılarak, elinden geldiğince destek olmaya gayret gösterdiğini bildirdi.
Antalya Yörükler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Dumanda geleneksel hale getirdikleri turnuvanın, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmasını diledi. Antalyaspor Şöhretler Karması ile Antalya Yörükler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri arasında oynanan maç ile start alan turnuva, nisan ayında oynanacak olan final maçıyla sona erecek.