Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Tütüncü desteği ile gelen galibiyet
27 Şubat 2012, Pazartesi - 19:15Bayanlar Voleybol Bölgesel Liginde mücadele eden Kepez Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, evinde ağırladığı Muğla Marmaris Belediyespor Bayan Voleybol Takımını 3-1 mağlup etti.
25 Aralık 2011 tarihinde başlayan Bayanlar Voleybol Bölgesel Lig karşılaşmaları tüm hızıyla devam ediyor. Ligin 8. haftasında Atatürk Spor Salonu nda oynanan karşılaşmada DSİ Spor Kulübü nü 3-0 mağlup eden Kepez Belediyespor Bayan Voleybol Takımı son olarak kendi evinde Muğla Marmaris Belediyespor Bayan Voleybol Takımını 3-1 yendi.
Atatürk Spor Salonunda oynanan maçı izleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezin Sultanlarını yalnız bırakmadı. Oldukça çekişmeli geçen maçı büyük bir heyecanla izleyen Başkan Tütüncü, zaman zaman tribünden yaptığı tezahürat, zaman zaman ise sahaya inerek oyunculara verdiği moral ile maçın kazanılmasında büyük rol oynadı.
İlk seti mağlup kapatan Kepez Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, Başkan Tütüncünün sahaya inerek kendilerine verdiği moral ve destekle, diğer setleri kazanarak karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı.
Başkan Hakan Tütüncü, karşılaşmadan sonra oyunculara yaptığı konuşmada, Antalyada lisanslı sporcu sayısı ile lider durumda olan Kepez Belediyespor Kulübü ile Türk sporunun alt yapısını oluşturacak sporcular yetiştirmeyi hedeflediklerini ve bu yolda büyük ilerleme sağladıklarını söyledi. Gerek futbol gerek basketbol gerek ise voleybol da Kepezli sporcuların büyük başarılara imza attığını dile getiren Tütüncü, karşılaşmalara bizzat katılarak takımlarına destek olduğunu bildirdi. Başkan Hakan Tütüncü, karşılaşmadan galip ayrılan oyuncuları tek tek kutlayarak, başarılar diledi.
Kepez Belediyespor Bayan Voleybol Takımı ligin son haftasında Muğla Milas Belediyespor Kulübü ile karşılaşacak. Kepezli Sultanlar bu karşılaşmayı da alması halinde grup ikincisi olarak ligi tamamlayacak.