Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Halka en yakın güler yüzlü belediyeyiz
24 Şubat 2012, Cuma - 19:16Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hostes uygulamasıyla vatandaşların belediyedeki işlemlerini kolaylaştırdıklarını belirterek, Halka en yakın, güler yüzlü belediyeyiz. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, vatandaşın ayağına giderek, yerinde problemleri dinlemeye devam ediyor. Tütüncü, Kuzeyyaka Mahallesinde bir işyerinde düzenlenen kahvaltıda, mahalleli ve iş adamlarıyla bir araya geldi. Tütüncü, bölgeye yapılan ve yapılacak olan yatırımları anlattı, vatandaşların belediye hizmetleriyle ilgili isteklerini dinledi. İnsanı merkeze alarak hizmet ürettiklerini söyleyen Tütüncü, belediye hizmet binasına gelen vatandaşların, işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmeleri amacıyla hostes uygulamasını başlattıklarını söyledi.
Vatandaşa güler yüzlü hizmet
Siz bizim misafirimsiniz anlayışıyla belediyeye gelen vatandaşları karşıladıklarını belirten Başkan Tütüncü, İnsanı merkeze alarak hizmet üreten bir idareyiz. Bu anlayışla belediyeye gelen vatandaşlarımızı misafir olarak kabul ediyor ve onları en iyi şekilde ağırlıyoruz. Belediyede işi olan vatandaşlar da hostesler eşliğinde ilgili birime yönlendiriliyor ve talepleri en kısa süre içerisinde karşılanıyor. İlçe halkımız, efendi yerine konularak, bürokratik sıkıntı derdi olmadan Kepez Belediyesinden güler yüzlü hizmet almanın memnuniyetini yaşıyor.
Sakarya Türküsünü ezbere okudu
Ziyarette, Başöğretmen Atatürk İlköğretim Okulu 2. Sınıf öğrencisi Cennet Akbaba da Başkan Tütüncüye şiir sürprizi yaptı. Akbaba, Necip Fazıl Kısakürekin, Sakarya Türküsü şiirinin tamamını ezbere okudu. Başkan Tütüncü, şiiri ezbere okumasından dolayı kutladığı Cennet Akbabaya, Vehbi Vakkasoğlunun Bir Destandır Çanakkale kitabını hediye etti.