Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Yardım meleği minikler
22 Şubat 2012, Çarşamba - 19:59Özel Karınca Çocuk Yuvasının 3-6 yaş öğrencileri, evde kullanmadıkları oyuncakları ve çeşitli eşyaları Kepez Belediyesinin bünyesinde bulunan KEDAPa hediye etti.
Kepez Belediyesinin paylaşma ve yardımlaşma vurgusu ile hizmete açtığı Kullanılmış Eşyaların Aktifleştirme Projesi (KEDAP) meyvelerini vermeye devam ediyor. Vatandaşların desteği ile kullanılmış eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran KEDAPın bu haftaki konuğu minik öğrencilerdi.
Özel Karınca Çocuk yuvasında bulunan 50 minik öğrenci, evlerinde kullanmadıkları çeşitli eşyalarını ve oyuncaklarını, birim görevlilerine teslim etti. 4 yıldır yardımlarını sürdürdüklerini belirten yuva sorumluları Çocuklarımız yaptığımız bu yardım ile paylaşma ve yardımlaşma duygularını geliştiriyorlar dedi.
Kepez Belediyesi, Güneş Mahallesinde hayırseverlerin bağışladığı giyim ve ev eşyası gibi yardımlarla oluşturduğu KEDAP mağazası sayesinde, bağışlanan bu eşyaları maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara ulaştırıyor. Yardıma muhtaç kişiler, bu proje ile mağazadan alışveriş edercesine, huzur içerisinde ihtiyaçlarını karşılıyorlar. KEDAP mağazasında, bay-bayan ve çocuk giysileri, ayakkabı, gelinlik, mobilya, beyaz eşya ve bağışlanan kitaplar bulunuyor