Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepez Çocuk Korosu ilk konseri için hazır
21 Şubat 2012, Salı - 18:30Kepez Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri Kepez Çocuk Korosunun Dr. Mahmut Özmenin şefliğinde icra edeceği konser ile devam ediyor.
Kepez Belediyesinin 2012 Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenecek konser için 5 aydır hazırlanan Kepez Çocuk Korosu, ilk sınav için EBKMde sahne alıyor. Türk Halk Müziği eğitmeni Dr. Mahmut Özmenin şefliğinde 22 Şubat Çarşamba günü Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenecek olan konser saat 20.00da başlayacak.
2011in ekim ayında yapılan seçmelerle kurulan ve ilk konser için tüm hazırlıklarını tamamlayan, 9 -12 yaş arası 26 çocuktan oluşan Kepez Çocuk Korosu, bir birinden güzel şarkıları Dr. Mahmut Özmenin şefliğinde icra edecek.