Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
3. Selim Kepezde hayat buluyor
17 Şubat 2012, Cuma - 18:59Kepez Belediyesi, hafta sonuna üç farklı kültürel etkinlikle giriyor. 3. Selimin Hayatı ve Sanatçı Kişiliği konulu söyleşi ve musiki dinletisi ile KBT oyuncularının sahnelediği Hacıyatmaz ve Ağaç Ev oyunları, Kepezlilere dolu dolu bir hafta sonu yaşatacak.
Kepez Belediyesi tarihte bir döneme damgasını vuran ve bir çok şiir ve besteleri günümüze yansıyan 3. Selimin Hayatı ve Sanatçı Kişiliği konulu söyleşi 18 Şubat Cumartesi günü Kepez Belediyesi Nikah Salonunda saat 14.00te gerçekleştirilecek.
Söyleşiye Akdeniz Üniversitesi Tarih Bölümü Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Ana Bilim Dalı Öğretim Görevlisi Aydın Beden konuşmacı olarak katılıyor. Müzik dinletisinde, Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Türk Müziği Bölümü Klasik Kemençe Sanatçısı Nevra Köroğlu ve solist Zehra Özçelik, 3. Selimin musiki tarihimizde büyük bir yere sahip olan eserlerini icra edecekler.
Kepez Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından 18 Şubat Cumartesi günü saat 14.00de Ağaç Ev, saat 20.00de ise Hacıyatmaz oyunu Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde sahnelenecek, oyunlar tüm Antalyalılar için ücretsiz olacak.