Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Tütüncü Ali Çetinkayada
16 Şubat 2012, Perşembe - 20:11Her hafta farklı meslek grubu esnaf ile bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu kez Ali Çetinkaya Caddesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ali Çetinkaya Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Ziyarette esnafın sorunlarını dinleyen Tütüncü, Kepezde yapmış oldukları hizmetleri ve Antalyanın ekonomisine turizmine ve sosyal yaşamına hareketlilik getirecek olan projelerini anlattı.
Antalyaya cazibe kazandırıyoruz
Başkan Tütüncü, Pil Fabrikasının karşısındaki ORÜS alanına yapacakları kongre ve sergi merkezinin, 29 bin metrekare inşaat alanıyla Antalyanın en büyüğü olacağını belirttiği konuşmasında, sahil uzunluğu 640 kilometre olan Antalyada yıllardır tam olimpik kapalı yüzme havuzunun olup olmadığının tartışıldığını söyledi. Tütüncü, yıllardır bir türlü yapılamayan yüzme havuzunu, bir yıl gibi kısa bir süre içinde açarak Antalyalıların hizmetine sunacaklarını bildirdi. Yüzme havuzunun da bulunduğu 52 dönümlük Kepez Varsak Park Projesinin hem bölgeye hem de Antalyaya cazibe kazandıracak bir yatırım olduğunun altını çizdi. Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, her iki projenin de önümüzdeki günlerde temelini atacaklarını ve bir yıl içinde tamamlayacaklarını söyledi.
Yatırım için öz kaynaklar yeterli olur
İki projenin de belediyenin öz kaynaklarıyla yapılacağını dile getiren Tütüncü, Bana göre belediyelerin sıkıntısı yok. Kaynakları doğru kullanınca bir ilçe belediyesi öz kaynaklarıyla bir kalemde 50 milyon lira değerinde yatırım gerçekleştirebiliyor. diye konuştu.
Ali Çetinkaya esnafı da ziyaretinden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür ederek, başarılı çalışmalarını takdirle izlediklerini belirttiler.