Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Uluslararası derece almış fotoğraflar Kepezde
16 Şubat 2012, Perşembe - 19:50Kepez Belediyesinin düzenlediği kültür ve sanat etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. 17 Şubat Cuma günü, Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (ANFAD) üyelerinin Uluslararası ödüllü 2011 Fotoğrafları sergisi EBKMde sanatseverlerle buluşuyor.
Kepez, 2012 yılında kapılarını açan Erdem Bayazıt Kültür Merkeziyle birlikte bu güne kadar hiç olmadığı kadar kültür ve sanat şehri oldu. Her hafta onlarca etkinliğin yer aldığı Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde son olarak FİAP destekli ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceye girmiş Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (ANFAD) üyelerinin fotoğrafları sergilenecek.
Uluslararası Ödüllü 2011 Fotoğrafları sergisi 17 Şubat Cuma günü saat 14.30da açılacak. Tüm sanat severlerin davetli olduğu sergide yaklaşık 40a yakın fotoğraf yer alacak. Uluslararası Fotoğrafçılık Federasyonu tarafından düzenlenen yarışmalarda derece alan ANFAD üyesi fotoğraf sanatçılarına ait çalışma 29 Şubat Çarşamba gününe kadar sanatseverlerin ilgisine açık olacak.