Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Barışa hizmet ziyareti
15 Şubat 2012, Çarşamba - 18:30Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Barış Mahallesinde, bu yılın sonuna kadar kaldırımsız ve asfaltsız sokağın kalmayacağını, Prof. İhsan Koz İlköğretim Okulunun, eksikliklerini gidermek için de çalışma yapacaklarını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hizmet taleplerini yerinde dinlemek ve öğrencilerle bir araya gelmek için Barış Mahallesindeki Prof. İhsan Koz İlköğretim Okulunu ziyaret etti.
Kepez Belediye Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Hasan Demir ile yatırımcı birim müdürlerinin de yer aldığı ziyarette Tütüncü, okulun bahçesini, binanın iç kısımlarını gezdi, talepleri yerinde inceledi. Okul Müdürü İbrahim Gürkan Aksungur da, bahçe düzenlemesi, asfalt ile sosyal etkinliklerini yapabilecekleri salon taleplerini dile getirdi.
Okulun problemleri çözülecek
Eğitime yüzde yüz destek veren bir yönetim anlayışıyla ilçedeki okulların eğitim kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Tütüncü, özellikle spor alanında başarılı öğrencilerin yetiştiği Prof. İhsan Koz İlköğretim Okulunun, problemlerini çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
Asfaltsız, kaldırımsız sokak kalmayacak
Başkan Tütüncü, okul ziyaretinden sonra Barış Mahalle Muhtarı Halil Yılmaz ile görüştü. Muhtarlık hizmet binasında yapılan görüşmede Tütüncü, bu yılın sonuna kadar mahallede asfaltsız ve kaldırımsız sokağın kalmayacağını söyledi. Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, mahallede yapımı devam eden Yörük Parkının da, bölgeye hareketlilik getireceğini sözlerine ekledi.