Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
AKMEK gönül bağını güçlendiriyor
15 Şubat 2012, Çarşamba - 18:22Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) hizmetiyle, ilçe halkıyla var olan gönül bağlarını güçlendirdiklerini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, ücretsiz bir eğitim hizmeti olan AKMEKin Yeşilyurt Mahallesindeki şubesini ziyaret etti. Tütüncü, 17 ayrı branşta açılan kurslarda, 475 öğrencinin sanat ve meslek eğitimi aldığı AKMEK Yeşilyurt Şubesindeki sınıfları gezdi. Kursiyerlerin isteklerini dinleyen Başkan Tütüncü, şubenin imkânlarının iyileştirilmesine yönelik, önümüzdeki günlerde çalışma yapacaklarını bildirdi.
Kurs öğretmenleriyle de bir araya gelen Tütüncü, AKMEKin, ilçe halkıyla var olan gönül bağlarını güçlendiren, önemli bir sosyal belediyecilik hizmeti olduğunu söyledi. AKMEKde ilçe halkının, sosyal dayanışmasını, kaynaşmasını sağlayacak etkinlikler düzenlediklerini anlatan Başkan Tütüncü, Halka dönük yüzümüz olan AKMEKde, sevginin işlenmesine önem veriyoruz. İdare olarak üzerinde durduğumuz husus, vatandaşlarımızla gönül bağının güçlendirilmesidir. Ne kadar hizmet üretirseniz üretin, halkınızla gönül bağı kuramazsanız, geçmiş olsun! ifadesini kullandı.
Ziyarette Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Hasan Demir ve Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz de hazır bulundu.