Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Karşıyakaya dört dörtlük park hizmeti
15 Şubat 2012, Çarşamba - 18:08Kepez Belediyesi, iki yeşil alan çalışması başlattığı Karşıyaka Mahallesine bir park daha kazandırdı.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları tarafından Işık Caddesinde 2 dönümlük parkın inşasına başlandı. Parkta, basketbol sahası, açık hava spor aletleri, çocuk oyun grubu ve üzeri kapalı oturma alanları bulunuyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, daha önce de 3940 Sokakta moloz dökülen iki alanı, yeşil alan çalışmasıyla, imar planındaki kullanımına uyguna hale getirmişti. Antalya Atatürk Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin yanında, moloz işgalindeki 3 dönümlük alana da otantik park yapılmıştı.
3 yılda 753 bin m2 yeşil alan
Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü döneminde, mahallede 4 park, parke kaldırım ve kat artışına yönelik imar planı çalışması yapıldı. Yapılan bu hizmetlerle kentsel dönüşümün yaşandığı mahallenin alt yapı eksiklikleri de hızlı bir şekilde gideriliyor.
Tütüncünün 3 yıllık görev süresinde, ilçede 753 bin m2 alanda 83 yeni park çalışması yapıldı.